Propozice akcí

Letní škola s Kolumbem 2024

I v roce 2024 naše škola pořádat dva turnusy Letní školy s Kolumbem, v nichž nabízíme pro děti 1.-4. tříd bohatý program – sportování, soutěže, tvoření a výlety. V červencovém turnusu od 22.7. do 26.7. budou děti automaticky zařazeni do programu „Zážitková letní škola s Kolumbem“. V srpnovém turnusu od 19.8. do 23.8. máte možnost své dítě přihlásit rovněž do programu „Zážitková letní škola s Kolumbem“ nebo si vybrat variantu „Sportovní škola s Kolumbem“, která je zaměřena především na pohyb a sportování. Ve dnech pondělí – čtvrtek je letní škola vždy od 8:00 do 16:00, v pátky se končí vždy již ve 13 hodin. Veškeré aktivity jsou hrazeny zřizovatelem školy z projektu Kolumbus, kromě stravy, jejíž cena činí 500,- Kč/turnus. Tato částka bude po podání přihlášky automaticky Vašemu dítěti strhnuta z jeho osobního školního konta.  

Kapacita každého z turnusů je 50 dětí a přihlášky budou probíhat od středy 14. února do vyčerpání plné kapacity v rodičovském účtu elektronické žákovské knížky v sekci „Ankety“. Po přihlášení 50 zájemců je automaticky zpřístupněno přihlášení pro 6 náhradníků na každý turnus.V případě, že se kapacita Letní školy nenaplní do 14. března, budou přihlášky zpřístupněny i žákům 5. tříd.

Případné doplňující informace u p. Pořické – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání