PŘEHLEDY, INFORMACE

Virtuální učební klenot: umimeto.org. Licence pro všechny žáky naší školy!

Jsme nadšení, že vám můžeme oznámit pokračující podporu vzdělávání našich žáků prostřednictvím výukového portálu umimeto.org. Již šestý rok v řadě škola platí licence našim studentům tohoto skvělého vzdělávacího zdroje.

Co umimeto.org nabízí?

S licencí mají naši žáci exkluzivní přístup k rozsáhlému vzdělávacímu obsahu, který podporuje škálu předmětů, jako je český jazyk, matematika, angličtina, dějepis, přírodopis, fyzika a zeměpis. Portál umimeto.org je interaktivním a zábavným prostředím, které upevňuje probrané učivo, rozšiřuje učivo a motivuje studenty k objevování nových poznatků. Portá umimeto.org podporuje nejen výuku ve třídě, ale také domácí přípravu. Žáci mají možnost procvičovat a posilovat své dovednosti nezávisle, což přispívá k jejich celkovému akademickému růstu.

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně tohoto vzdělávacího portálu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás.