PŘEHLEDY, INFORMACE

Veselá věda na naší škole

I na naší škole se žáci v I. pololetí měli možnost přihlásit do kroužku Veselé vědy. Z I.stupně využilo tuto možnost dohromady 23 odvážných žáků, kteří pracují každou středu a čtvrtek pod vedením paní učitelky Kočí a paní učitelky Smejkalové.

V hodinových lekcích jsme se seznámili s různými laboratorními pomůckami, pozorovali vzájemné reakce různých látek, vyráběli přírodní modelíny, pozorovali vlastnosti vody i vzduchu, zkoumali otisků prstů, vyráběli krmení pro ptáčky, poznávali hvězdy a souhvězdí a zapojili se i do soutěže ve stavění jedlé věže.

V každé lekci zároveň trénujeme disciplínu, trpělivost a vzájemnou pomoc. A už se těšíme na záhadná témata II.pololetí: Kosmonaut – vířníček; Zkoumání vlastností škrobu, želatiny a sádry; Neviditelné síly; Poznávání kyslíku a krevních skupin a mnoho dalších.

Můžete se k nám přidat a přihlásit na stránkách veselaveda.cz

Více foto ve fotogalerii.

 

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání