PŘEHLEDY, INFORMACE

Advent ve škole

Je tady advent, který je pro mnoho lidí tím nejkrásnějším obdobím v roce. Dobou příprav a těšení se na Vánoce.

A i do naší školy přinesl nemalé dění.

Ve třídách se rozsvěcují vánoční stromečky, děti tvoří různými technikami adventní kalendáře, okna jsou vyzdobená vánočními motivy, školou zní koledy, voní perníčky, vyrábí se vánoční dárečky pro naše blízké….

A co by to bylo za slavnostní zahájení adventní doby bez vystoupení našich žáků?

To letošní nakonec proběhlo v tělocvičně školy a bylo určeno pro jednotlivé třídy 1. stupně.

Zazněly koledy, vánoční a zimní písně, slyšeli jsme také hru na ukulele. V závěru naše roztleskávačky PRIM CHEERLEADERS roztleskaly na vánoční melodii celou tělocvičnu.

Všechna vystoupení byla velmi povedená a přinesla ostatním radost a dobrou náladu.

Sklidila zasloužený potlesk a my našim šikovným žákům za zdařilý kulturní zážitek moc děkujeme.

Fotky z akce