PŘEHLEDY, INFORMACE

Den seniorů 2021

Den seniorů byl na naší škole měsícem seniorů. Prarodiče, babičky a dědečkové si zaslouží poděkovat za všechno, co pro nás - blízké, rodiny - dělají. Proto jsme je pozvali, zda by nám něco zajímavého ukázali, zahráli si s námi Člověče, nezlob se, přečetli zajímavou knížku, upekli dobroty a my jim zase ukázali naši školu, jak se tady máme hezky. Návštěvy probíhaly během měsíce října. Přivítali jsme se, prožili jsme společné chvíle. Děti také hlavně předvedly, jak se pracuje n a interaktivní tabuli. To si některé babičky i vyzkoušely. A poznaly, že to není nic jednoduchého. Říkaly, že takové vymoženosti před padesáti lety ve škole nebyly. Jeden dědeček také říkal, že měli kalamáře, a že psali perem, které se namáčelo do inkoustu. A dělalo velké kaňky. Další dědeček zase povídal, že za zlobení dostávali rákoskou přes nastavené dlaně. U nás nic takového naštěstí není potřeba 😄.
Škola se prarodičům moc líbila.  Někteří z prarodičů chodí ještě do práce. A vůbec nelitovali, že si vzali z práce volno. Říkali, že se těší na další setkání.

Děkujeme za společně strávené chvíle a těšíme se příště.