Školní družina

ČERVEN- DEN DĚTÍ

Dětský den

     Na začátku června jsme na fotbalovém hřišti pořádali akci ke svátku dětí s názvem Dětský den - Z pohádky do pohádky. Děti se zapojily do sportovní hry plné úkolů, které je vedly postupně k cíli, vše v duchu dětských pohádek. Děti si navzájem pomáhaly při řešení jednotlivých úkolů, což přineslo mnoho radostných úsměvů. Úkoly byly zábavné a kreativní, a všechny se podařilo úspěšně vyřešit. Za vyřešení úkolů je čekalo překvapení v podobě nanuku, což jim udělalo velikou radost. Celý sluníčkový den jsme si všichni suprově užili.

FOTKY

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání