Dobrý den,
od října 2014 působím na Vaší škole jako školní psycholožka. Dovolte tedy, abych se krátce představila a nastínila, co mohu Vám a Vašim dětem nabídnout.

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FF UP v Olomouci (2000), pak působila jako psycholožka v pedagogicko-psychologické poradně ve Znojmě. Po mateřské dovolené jsem vyrazila do „terénu“. Aktuálně úzce spolupracuji s brněnskou společností Mansio v.o.s., odborem sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Znojmo (oddělení sociálně právní ochrany dětí) a řadou rodinných center. Jako školní psycholožka působím na čtyřech znojemských školách. Podrobnější informace o mé práci najdete na webu www.kneblova.cz.
Budu se snažit o to, aby pro Vaše děti byla škola místem, kde je jim dobře. Místem, kde se budou nejen vzdělávat, ale taky potkávat s kamarády. Místem, kde se mohou naučit, jak vycházet s lidmi. Uvědomit si své přednosti, v chybách nacházet poučení a tak získávat zdravé sebevědomí.
Obrátit se na mne můžete v případech, kdy budou mít Vaše děti problémy výukové (neprospěch, neschopnost se soustředit, časté zapomínání, potíže ve čtení, psaní, matematice apod.) nebo osobní (změny v chování, konflikty se spolužáky, smutné nálady, reakce na zátěžovou situaci apod.). S dětmi pracuji nejen individuálně, ale rovněž v rámci jejich tříd. Připravuji programy na zlepšení vztahů a celkové atmosféry ve třídě. V pravidelném kontaktu jsem samozřejmě i s pedagogy. Služby Vašim dětem mohu poskytovat pouze na základě Vámi podepsaného informovaného souhlasu.
Pokud budete mít jakékoli dotazy, můžete mne kontaktovat mailem psycholog@zsprim.cz nebo telefonicky na čísle: 607141024.
Eva Kneblová