Projekty

ERASMUS + Vzhůru k Evropě!

Naše škola získala grant od Evropské unie v rámci programu Erasmus+. Tento program je známý svou podporou vzdělávacích, odborných a sportovních aktivit po celé Evropě. Získání grantu je výsledkem pečlivé přípravy a usilovné práce, což otevírá dveře k novým příležitostem pro rozvoj jazykových a IT kompetencí. Projekt, který bude realizován díky tomuto grantu, se zaměřuje na zlepšení vzdělávacího prostředí a poskytne učitelům možnost zapojit se do mezinárodních aktivit a získat cenné zkušenosti. Díky tomuto projektu se naše škola stane součástí širší evropské vzdělávací komunity a přispěje k rozvoji multikulturního porozumění a spolupráce.

SMU, KOV

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání