Inspirační setkání u snídaně: Týmová spolupráce a podpora wellbeing

Dnes ráno se pedagogové opět sešli k příjemné snídani, během které měli možnost sdílet nové poznatky a inspiraci. Dvě naše kolegyně, které nedávno absolvovaly školení zaměřené na práci se třídním kolektivem, nám představily osvědčené postupy a inovativní přístupy, jak ještě lépe podporovat soudržnost a rozvoj třídních kolektivů.

Tato setkání jsou pro nás nejen příležitostí se vzdělávat, ale také budovat silnější vazby mezi námi jako týmem. Společné sdílení zkušeností a nápadů nám pomáhá neustále zlepšovat naši práci a přispívat k lepšímu wellbeing nejen dětí, ale celé školy.

Věříme, že naše otevřenost k novým, holistickým přístupům a snaha stále se učit, je klíčem k tomu, abychom poskytovali dětem prostředí, ve kterém se mohou rozvíjet jak akademicky, tak osobnostně. Naše snaha je společně budovat nejen profesionální tým, ale i místo, kde je radost pracovat a učit se.

Těšíme se na další inspirativní setkání a jsme hrdí na to, že i my, pedagogové, jsme stále žáky života.