Výsledky akcí

Vítězové Celostátního finále barevného minivolejbalu v kategorii žlutých jsou z naší úžasné ZŠ Prokopa Diviše, Znojmo - Přímětice

Další velký úspěch zažili o uplynulém slunečném víkendu Matyáš David a Petr Chaloupecký, žáci z 2.A, vítězové kategorie žlutých celoročního Jihomoravského minivolejbalu, kteří byli nominováni za náš volejbalový klub VK PFN Znojmo - Přímětice na Celostátní finále barevného minivolejbalu. Turnaj pro všechna družstva z celé České republiky se konal v Areálu Pražské UNYP Arény v Praze 9 - Libeň na venkovních travnatých hřištích. V kategorii žlutých, za kterou kluci soutěží, bylo přihlášeno 30 týmů. V sobotu probíhaly zápasy v základních skupinách a naši šikovní chlapci, Petřík s Matyášem, všech šest týmů porazili a bylo jisté, že si zahrají ve finálové skupině. Tam se sešlo osm nejlepších družstev turnaje a znojemští hráči žlutého minivolejbalu opět předváděli krásnou hru. Šest zápasů dovedli k vítěznému cíli, což se žádnému jinému týmu nepodařilo. Kluci si vybojovali cenné 1. místo a na krk zlaté medaile. Náš VK PFN Znojmo - Přímětice nechal za sebou hráče z velkých klubů, což všechny patrioty a příznivce znojemského volejbalu jistě potěší. Druhé místo obsadil tým Lvi A z Prahy a třetí místo získal tým z Dukly Liberec. 
Na toto Celostátní finále kvůli zdravotním problémům neodcestoval Matyáš Pospíšil, třetí hráč tohoto úspěšného týmu. 
Chlapcům blahopřejeme k vítězství a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho okresu  Znojmo. Zároveň děkujeme i rodičům za aktivní podporu nejen v tomto turnaji, ale po celou volejbalovou sezónu. Všem dětem i dospělým přejeme krásné léto plné her a koupání. 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání