Vánoční turnaj ve žlutém minivolejbalu

Vánoční turnaj ve žlutém minivolejbalu, kterého se účastnili žáci z prvních a druhých ročníků naší školy, se náramně vydařil. Konal se 14. prosince 2023 ve velké tělocvičně naší školy a celkem si poměřilo své dovednosti s míčem deset dvojic. V průběhu turnaje i na samotný závěr si všichni účastníci zatančili s děvčaty ze 7.A, jež na turnaji skvěle vykonávala i funkci rozhodčích, ,,Ježíškovu dílnu" a ,,Sněhuláky". Na turnaji vládla příjemná atmosféra, o což se zasloužili hráči, paní trenérky, rodiče, prarodiče a sourozenci hráčů, kteří je přišli povzbudit.

Nejvíce se dařilo našim favoritům, Petru Chaloupeckému a Matyáši Davidovi, kteří s přehledem vybojovali 1. místo. Na 2. místě skončili po výborném výkonu Kateřina Bednářová a Šimon Sovjak. Krásné 3. místo získali díky přesným výměnám Jordánek Vojtěch a Tibor Jeník. Čtvrté místo obsadili Matyáš Pospíšil a Daniel Švejcar.

Děkujeme všem hráčům za účast a přejeme Vám všem veselé vánoční svátky a vše nejlepší v novém roce.