Adaptační pobyt 6. tříd na Bítově

Hned na začátku školního roku se šesté třídy vydaly na tři dny na adaptační kurz do Campu Bítov. Měli jsme tu spoustu aktivit, které nás moc bavily, třeba bránnball, štafetové závody, malování triček a vyrábění třídní vlajky. Druhý den byl super, protože jsme šli na výlet, konkrétně na hrad Bítov a na rozhlednu Rumburak. Cestou zpátky jsme nasbírali v lese dřevo na večerní táborák, u kterého jsme zpívali. Třetí den byl dnem, kdy jsme už odjížděli domů. Moc jsme si to tady užili.
Šimon Navrátil, 6. A

Na začátku školního roku se vydali žáci šestých tříd na adaptační pobyt do campu Bítov. Byli jsme tam tři dny, sice kratší dobu, ale bylo to moc zábavné a máme určitě všichni hodně vzpomínek. První den jsme různě soutěžili, nejvíce s vodou, protože bylo krásné slunné počasí. Další den hned ráno jsme se vydali na výlet na hrad Bítov, kde jsme měli zajímavou prohlídku, moc nás to tam bavilo. Poté jsme vyšlápli na rozhlednu Rumburak, mnoho dětí se bálo, ale všichni jsme to zvládli a máme krásnou vzpomínku na to, že jsme tam byli. Cestou zpět do kempu jsme nasbírali v lese dřevo na závěrečný táborák. Zpívali jsme u něho a bylo to takové ukončení soustředění. Moc všichni děkujeme paní učitelkám za vše, co pro nás udělaly a vymyslely.

Anna Obůrková, 6. A