Addams Family beach

V neděli 25. 6. 2023 se uskutečnil turnaj beachvolejbalových dvojic Addams Family na kurtech ve znojemském Beach klubu. Dvojice byly sestavené tak, že jeden z páru musel být žák či žákyně ZŠ Přímětice či hráč/ka VK Znojmo-Přímětice na základní škole a k němu rodinný příslušník. Turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 38 dvojic, což je největší účast, kterou klubový turnaj pamatuje! Dvojice se střídaly na kurtech jak na běžícím páse, v úmorném vedru odehráli všichni velkou porci zápasů a dřeli až do samého konce. Po základních skupinách se do play off probojovaly první dvě dvojice z každé skupiny a postoupily do osmifinále pro prvních 16 dvojic. Vítězové z osmifinále postupovali do čtvrtfinále, což je pro prvních 8 dvojic turnaje a z těch vyšlo následující pořadí:

1. místo Stehlíci - Béďa a táta

2. místo Alexovi - Ella a strýc

3. místo Davidi - Štěpán a táta

4. místo Venkrbcovi - Tonda a táta

5. místo Jägerovi - Zoe a táta

6. místo Švaříčkovi - Marek a táta

7. místo Jordánovi - Martin a táta

8. místo Klaškovi - Amálka a sestra

Všem moc děkujeme za obrovskou účast a skvělou podívanou!

Celá fotogalerie ZDE!