Výsledky akcí

Minivolejbal v barvách opět úspěšný! V celostátních kolech ve Zlíně a v Ostravě se hráči z VK PFN Znojmo prosadili!

Mladí minivolejbalisté z VK PFN Znojmo se rozhodli na závěr sezóny zúčastnit dvou ze tří  celostátních kol Minivolejbalu v barvách, které pořádá Český volejbalový svaz. Poslední víkend v květnu vyrazilo celkem 36 znojemských mladých hráčů do Zlína, kde se ve venkovních sportovních areálech ZŠ Okružní Zlín konal turnaj pro všechny kategorie barevného minivolejbalu.  Znojemským sportovcům velmi teplé počasí vyhovovalo a díky velké fanouškovské základně rodičů se jim i velmi dařilo. Všichni hráči předvedli to nejlepší, co se v této sezóně naučili. V jednotlivých barvách se hrálo ve skupinách po šesti týmech, jen kategorie modrých - chlapci hrála díky celkově menšímu množství přihlášených družstev v tabulkách vyřazovacím způsobem. Vyvrcholením turnaje byla návštěva hráčů a jejich doprovodu Evropské ligy mužů, kdy se utkaly ČR - Slovensko. Pro mladé minivolejbalisty byl potěšující a motivující fakt, že za naši mužskou reprezentaci hrál v základní sestavě na postu blok, odchovanec VK Znojmo - Přímětice, talentovaný Jakub Klajmon.
 
Výsledky minivolejbalistů z VK PFN Znojmo z celostátního kola ve Zlíně.
Žlutý minivolejbal: 1. místo Kačka Marková, Patrik Plaček a 3. místo. František Marek, Vali Mikulášková.
Oranžový minivolejbal: 3. místo: Jonáš Slaný, Petr Vašat, Patrik Šuba a 3. místo:  Elianna Peňásová, Nikol Tumpachová, Monika Wieczoreková.
Červený minivolejbal: 1. místo Lukáš Hon, Zachary Jäger
Modrý minivolejbal - dívky: 2. místo: Magdalena Graderová, Martina Málková, Valerie Kolibová, Vanda Marešová, 3. místo: Kristýna Krátká, Adéla Červená, Anna Svobodová. 4. místo: Natálie Karásková, Růžena Hrušková, Tereza Bitalová, Michaela Ondráčková.
Modrý minivolejbal - chlapci: díky skvělému výkonu v playoff vybojovali hoši 1. místo a získali tak zlatou medaili: Karel Krym, Jan Moravec, Martin Páleník, Jonáš Kohút. Matyáš Šuler, Matyáš Sádlo, Štěpán Neubert a Denisa Dvořáková skončili na 6. místě.
 
Výsledky minivolejbalistů z VK PFN Znojmo z celostátního kola v Ostravě, kde se hrálo ve Vítkovické aréně první červnový víkend.
Zelený minivolejbal: 1. místo Patrik Pošvanc, Anna Stehlíková a Eliška Votavová, 
2. místo Patrik Zemčík, Antonín Kopeček, Milan Kutlák a Šimon Navrátil. 
Červený minivolejbal: 2. místo  Lukáš Hon, Zachary Jäger
V areálu Ostravské univerzity opět účastníci turnaje Minivolejbal v barvách mohli navštívit CEV Volleyball European Golden League, kde opět v utkání ČR - Estonsko nastoupil a bodoval již zmiňovaný Jakub Klajmon ze Znojma, na něhož můžeme být právem pyšni. Mnohým našim hráčům dal Jakub i jeho spoluhráči autogram.
Všem hráčům, trenérům a rodičům děkujeme za čas a úsilí, které tomuto krásnému sportu věnují a přejeme jim mnoho dalších úspěchů a radosti ze hry.
 
Fotogalerie ZDE!
 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání