Jihomoravský minivolejbal 2022-2023 TURNAJ A v Břeclavi

Mladí volejbalisté VK PFN Znojmo -Přímětice v neděli 19.února 2023 hráli třetí kolo turnaje Jihomoravského minvolejbalu v Břeclavi. V kategorii zelených byli hráči rozděleni do pěti výkonnostních skupin, v kategorii modrých bylo výkonnostních skupin sedm. Hrálo se třicet pět soutěžních kol a znojemští minivolejbalisté patřili k těm úspěšným. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci našeho okresu a držíme pěsti do finálového kola, které se odehraje 2. dubna 2023 v Brně.

Zelení:

I. výkonnostní skupina: 1. místo( Patrik Pošvanc, Adam Rylich, Anna Stehlíková, Eliška Votavová), 2.místo ( Patrik Zemčík, Amálie Fráňová a  Antonín Kopeček)

II. výkonnostní skupina: 1. místo ( Milan Kutlák, Jan Hrala a Šimon Navrátil). 3. místo ( Růžena Hrušková, Michaela Ondráčková, Kateřina Dufková)

Modří:
I.výkonnostní skupina: 4. místo (Valerie Kolibová, Martina Málková, Magdaléna Graderová)

II. výkonnostní skupina: 1. místo ( Karel Krym, Jan Moravec, Martin Páleník, Jonáš Kohut) 3.místo ( Kristýna Krátká, Edita Tomková, Adéla Červená, Anna Svobodová).
III. výkonnostní skupina: 3. místo ( Natálie Karásková, Alžběta Sekyrková, Emily Lorenc a Tereza Bitalová.