Hudebně taneční soutěž Pohni kostrou rozhýbala tělocvičnu

Tradice by se měly dodržovat a ty pozapomenuté obnovovat :-)... O tom se přesvědčily nadšené paní učitelky tělocviku na ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě - Příměticích. Na oslavu ukončení letošního pololetí navázaly na 15. ročníků hudebně taneční soutěže Pohni kostrou. Paní učitelky namotivovaly děti, letos tedy zatím jen dívky :-), a zorganizovaly pro ně tuto soutěž. Ano! I díky obětavému panu učiteli Karlu Oprchalovi se podařilo rozzářit, roztančit a roztleskat naši krásně vyzdobenou tělocvičnu deseti soutěžními skladbami.

Za I. stupeň si nejvíce hlasů od diváků i poroty získaly tyto skladby:

Mezi hvězdy 2.C

Roztleskávačky - Battles 5.B

Golden TRIO 5.A

BFF Safye 4.B a Niki 3.B

Zoubky 3.A

Za II. stupeň si nejvíce hlasů od diváků i poroty získaly tyto skladby:

Party girls 8.A

Havajské dívky 6.A

Popelky 7.A

Čtyři hvězdy 9.B

Speciální cenu poroty získala za svou skladbu s deštníkem malá tanečnice - Julie Tunová.

Nadšení soutěžících a vstřícná atmosféra publika z řad rodičů i spolužáků nenechala nikoho na pochybách, že v ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě - Příměticích máme heslo ,,Škola neomezených možností " správně.

Celý podvečerní program pěkně zakončila diskotéka pro učinkujicí i diváky této přehlídky pohybu spojeného s hudbou.