Zelení minivolejbalisté v turnaji v Letovicích triumfovali

Mladí minivolejbalisté hrající zelený a modrý minivolejbal se v neděli  22. Ledna 2023 zúčastnili v Letovicích dalšího kola Jihomoravského minivolejbalu. Zelení (žáci pátých tříd) hráli v pěti výkonnostních skupinách, modří (žáci šestého ročníku) soupeřili v sedmi výkonnostních skupinách.

Odehrálo se celkem 34 herních kol a naši znojemští volejbalisté se opravdu snažili a podávali výborné výkony. V zelené kategorii jsme nejlepší v Jihomoravském kraji. Posuďte sami.

Zelení: I. výkonnostní skupina: 1. místo( Patrik Pošvanc, Adam Rylich, Antonín Kopeček), 2.místo ( Milan Kutlák, Šimon Navrátil, Ema Lengálová), 4. místo( Amálie Fráňová. Jan Hrala, Patrik Zemčík).

Modří: 1.výkonnostní skupina: 4. místo (Valerie Kolibová, Martina Málková, Magdaléna Graderová), 2. výkonnostní skupina: 1. místo ( Karel Krym, Jan Moravec, Martin Páleník, Jináš Kohut) 4. místo ( Kristýna Krátká, Edita Tomková, Adéla Červená, Anna Svobodová). V kategorii modrých minivolejbalistů se v prvních dvou výkonnostních skupinách  už hraje kromě střídání na podání podle pravidel šestkového volejbalu a je na co se dívat. Kdo chce vítězit, musí mít tvrdší podání a útočit.

Další turnaj minivolejbalu těchto dvou kategorií se odehraje 19.února 2022 v Břeclavi. Budeme se těšit na dobrou hru našich malých, nadějných volejbalistů.