Výsledky akcí

Sedmáci si v pražské Zoo vyzkoušeli únikovou hru

Letos již druhý den v Praze prožila třída 7. C. Tentokrát v ZOO Praha. Bouřkové počasí nikoho nezastavilo a kluci i holky se pustili do únikové hry. Během procházení výběhu s exotickými i ohroženými zvířaty se snažili plnit úkoly jak přírodovědné, tak matematické a logické rébusy. Jako tým mnozí dosáhli vysokého počtu bodů a na závěr si vyfotili selfie s panoramatem Prahy. Únikovka potrénovala rychlost, bystrost, čtenářskou gramotnost, týmového ducha i vytrvalost.  Zkrátka a dobře, komu se nelení, tomu se zelení.

 

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání