V rámci oslav 800 let města Znojma jsme se s prvňáčky zapojili do akce Galerie pod širým nebem. Děti si užily společné tvoření a s nadšením vybarvovaly obrázky připravené organizátory. Nechyběla dobrá nálada, radost z tvoření ani obdiv k pestrým výtvorům, které postupně vznikaly.
Příjemné dopoledne jsme si všichni užili a jsme rádi, že jsme mohli být součástí této krásné akce, která zpestřila oslavy našeho města. 🎨🏰✨

