Školní parlament

Školní parlament

Žákovský parlament je složen ze zástupců 4. – 9. tříd, kteří se pravidelně setkávají s vedením školy a řeší podněty ze strany žáků. Školní parlament je vnímán jako prostor pro zapojení žáků do života školy, kdy se žáci učí chápat svá práva, ale zároveň nést odpovědnost za své jednání. Společně jsou návrhy projednávány a realizují se potřebná opatření, která pomáhají zlepšovat prostředí i klima školy. Cílem je především podporovat informovanost napříč školou a zvyšovat zájem žáků o dění ve škole.

Zápisy zasedání parlamentu ke stažení:

 

 

Adresa školy

Základní škola Prokopa Diviše a MŠ,
Znojmo – Přímětice 569
Ke Škole 569/15,
66904 Znojmo-Přímětice

IČ: 70940843
IZO: 600127826
datová schránka - xc8mrqi

 

Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Pro zakázky malého rozsahu

využíváme nástroj JOSEPHINE.

© Copyright 2020 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo - Přímětice 569. Všechna práva vyhrazena.

Vyhledávání