Propozice akcí

Jazykový kurz s Kolumbem pro budoucí 6.ročník, Bítov

Vážení rodiče,

ve dnech 6. – 8. září 2022 se budoucí žáci 6. ročníku zúčastní jazykového pobytu s Kolumbem. Třídenní kurz se bude konat v areálu Camp Bítov (https://www.camp-bitov.cz/) a uspořádáme ho v duchu jazykových, adaptačních a teambuildingových aktivit v přírodě. Cena bude z velké části hrazena z projektu Kolumbus.  Doplatek za autobus a výdaje spojené s ubytováním cca 300Kč,- (strženo z účtu žáka).  Přihlášku a pokyny naleznete v příloze. Všechny informace upřesníme koncem srpna. Závaznou přihlášku odevzdejte prosím do 2.9.2022 třídnímu učiteli. Podepsaný souhlas a bezinfekčnost přineste k autobusu v den odjezdu. Prosím o informace o změnách ve stravování či alergiích Vašeho dítěte do přihlášky.

přihláška a propozice:

bezinfekčnost: