PŘEHLEDY, INFORMACE

Informace pro rodiče prvňáčků

Vážení rodiče,

blíží se začátek nového školního roku a my se již velmi těšíme na Vaše děti i na spolupráci s Vámi.

Přivítání žáků 1. ročníku se uskuteční dne 4. září 2023 v 8:00 hodin před budovou školy. Následně se žáci s třídní učitelkou přemístí do své třídy, kde proběhne slavnostní šerpování.

Na děti bude ve třídě čekat kufřík vybavený základními výtvarnými potřebami a pracovní sešity. Vše je hrazeno školou, proto prosíme rodiče, aby zatím nic nekupovali.

První školní den si děti vezmou pouze aktovku, do které si uloží pracovní sešity a drobné dárečky, které na ně ve škole čekají.

Všechny další důležité informace ohledně výuky a organizace školního roku si předáme na rodičovských schůzkách, které budou dne 5. září 2023 v 17:00 hodin.

Prosíme všechny rodiče o účast!

Dobrá spolupráce rodiny a školy je důležitá. Vzdělávání našich malých školáků je pak úspěšné a přináší všem radost.