PŘEHLEDY, INFORMACE

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Organizace prvního školního dne:

Začátek školního roku je 1. září 2021. Před hlavním vchodem školy si prvňáčky i jejich rodiče vyzvednou v 8. 00 třídní učitelky prvních tříd. Ve třídách pak proběhne přivítání dětí a rodičů, pasování prvňáčků a první společné foto. S rodiči se domluvíme na rodičovské schůzce, povíme si základní informace o provozu školy. První den bude ukončen do 10. 00 hodin.

Školní družina:

Zájemci o školní družinu si mohou vyzvedávat zápisové lístky již 30. a 31. 8. 2021 od 8.00 do 12.00. Zvoňte u hlavního vchodu na zvonek ŠD (školní družina). Všechny informace o provozu ŠD naleznete v sekci školní družina.

Školní jídelna:

Stravu (obědy a dopolední svačiny) dětem můžete přihlásit u vedoucí školní jídelny p. Blanky Šobové od 9. 8. do 31. 8. 2021 vždy od 7.00 do 12.00. Je vhodné mít s sebou již vyplněnou přihlášku ke stravování. Stáhnout si ji můžete na v sekci školní jídelna, kde naleznete i další informace o provozu školní jídelny. U vedoucí školní jídelny si také zakoupíte čip, který slouží k odběru stravy, ale i pro otevření dveří při odchodu ze školy. Cena čipu je 115,-.

Pomůcky a potřeby pro 1. třídu:

Připravili jsme pro Vás:

• Aktovku
  • Pouzdro
  • Sálovou sportovní obuv
  • Sportovní obuv na venkovní hřiště
  • Sportovní kraťasy
  • Plavky a ručník
  • Igelitový ubrus na lavici
  • Kelímek na vodu a hadřík
  • Zástěru nebo volné triko na výtvarnou výchovu

Na malé žáčky i jejich rodiče se těší třídní učitelky 1. tříd Mgr. Marie Langerová, Mgr. Hana Slaná a Mgr. Martina Findová.