DISTANČNÍ VÝUKA

Distanční výuka všech žáků od 14.10.

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí vlády ČR bude probíhat od 14.10. distanční výuka pro všechny žáky školy.

Níže najdete podstatné organizační informace upřesňující provoz na naší škole:

1. Od 14.10. platí nové rozvrhy, které se vám automaticky objeví v elektronické žákovské knížce a jsou k dispozici ZDE!!
2. V termínu 26.10. - 30.10. jsou týdenní podzimní prázdniny
3. Formy výuky na 1. stupni volí třídní učitel, na 2. stupni je rozvrh zorganizován tak, aby měli žáci průměrně 2 hodiny přímé on-line výuky denně
4. Účast na distanční formě výuky je pro všechny žáky povinná - podstatné informace najdete v přiloženém dodatku školního řádu. Ke stažení zde:
5. Všichni žáci školy mají funkční školní účet (možnost přihlášení přes webové stránky školy nebo přímo přes nainstalovanou aplikaci Teams).
6. V případě technických problémů možno využít kontakty v přiloženém manuálu komunikačních kanálů.Ke stažení zde:
7. Pro omezený počet žáků, kteří nemají doma přístup k počítači, je možno zajistit na dobu distanční výuky výpůjčku školního tabletu. Tablet přebírají rodiče na základě podepsané smlouvy o výpůjčce - možno domluvit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777 791 777.
8. Obědy (i svačinky) všech žáků jsou automaticky odhlášeny (kromě těch, kteří si je v režimu distanční výuky už opětovně přihlásili) – můžete si je přihlásit za standardní cenu + cenu krabičky (8 Kč), a to mailem u vedoucí jídelny - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výdej obědů v krabičkách je mezi 11:00 - 12:00 okénkem u beachového hřiště.
9. Veškeré odpolední sportovní a zájmové aktivity, včetně provozu bazénu a tělocvičen se v měsíci říjnu ruší.