Aktuální školní rok

Letní škola ,,S Kolumbem"

Letní škola „S Kolumbem“

1. 8 . - 20. 8. 2021
  2. 8 . - 27. 8. 2021

Letos poprvé se na naší škole uskutečnil v srpnu takový malý „příměstský tábor“. Rozhodli jsme  se už o prázdninách strávit dva týdny ve škole, které byly naplněny bohatým programem. Každý den jsme sportovali, soutěžili a tvořili. Využívali jsme prostory, jako jsou hřiště, tělocvična, bazén školy a jídelna, kde se o nás staraly naše paní kuchařky. V úterý a ve čtvrtek jsme školu opustili a vydali se na výlety. Navštívili jsme historické centrum města Znojma s výstavou Lega v Domě umění a nádvoří znojemského hradu. Další naší expedicí byla vycházka do okolí řeky Dyje a návštěva Sokolnické chaty v Dobšicích, kde si děti měly možnost užít vyjížďku na koních a absolvovaly přehlídku dravých ptáků. Naším největším výletem byla ale výprava na Vranovskou přehradu, plavba lodí a procházka po okolí. Příměstský volejbalový kemp proběhl od 23. do 27. 8. 2021. Děti byly rozděleny do skupin podle věku a absolvovaly každý den volejbalový trénink, kondiční cvičení i regenerační plavání. Zkusily si během týdne různé sporty a program završila „netradiční olympiáda“ složená z nejrůznějších pohybových disciplín. Žáci se zúčastnili také přednášky s olympionikem Květošem Svobodou.

Užili jsme si dva týdny plné pohodlí, legrace, výletů, koupání a zmrzliny. Doufáme, že se podaří tento srpnový týden uskutečnit i v roce 2022. UŽ SE MOC TĚŠÍME!!!!!!!