Učebny informatiky

Dvě učebny informatiky mají celkovou kapacitu 30 počítačů. Všechny počítače jsou spojeni školní intranetovou sítí. Každá z učeben má své kvalitní napojení na Internet, který je tak na všech počítačích volně dostupný. Žáci  i  učitelé mají možnost zřízení vlastní mailové schránky na školní doméně. Na ní se rovněž nachází tyto www stránky školy. Všechny stanice pracují v OS Win 98 nebo Win 2000, samozřejmostí je CD mechanika, zvuková karta, reproduktory a mikrofon pro využívání jazykových multimediálních programů. Ze všech počítačů je možné tisknout na pěti síťových  tiskárnách, k dispozici jsou dva scannery. Vzhledem k softwarovému vybavení může učitel řídit okolní počítače z řídícího serveru.

V učebně Informatika I je instalován datavideoprojektor, který

slouží ke kvalitní a názorné výuce.

Učebna Informatika II.