BEACH 2004

20 - 60 minut hrací doby

Celková doba maratónu
minimálně 24 hodin
Dvojice všech kategorií a úrovní
(bude zohledněno při nasazení)

Přímý přenos
na Internetu
Upomínkové předměty pro
všechny zúčastněné dvojice

Registrace dvojic přes Internet
a mobilní telefon

Zajímavou akci pro všechny příznivce plážového volejbalu nachystala na závěr školního roku ZŠ Prokopa Diviše Znojmo-Přímětice ve spolupráci s oddílem volejbalu TJ Přímětice. V pátek v pravé poledne bude v přímětickém areálu plážového volejbalu odstartován štafetový nonstop zápas v beach volejbale o minimální délce 24 hodin. Zúčastnit se mohou po řádném zaregistrování všichni zájemci všech věkových kategorií a všech úrovní. Každá dvojice dostane dle svého výběru hrací prostor 20 až 60 minut, pořadatelé budou při nasazování dvojic proti sobě brát v úvahu především sportovní úroveň dvojic, aby si všichni účastníci maratónu dobře zahráli.  Celkové skóre nonstop zápasu s fotogalerií dvojic a filmovými záběry z jednotlivých minisoubojů bude během maratónu přenášeno na webových stránkách školy. Pro všechny účastníky maratónu je díky sponzorům – firmám Hostan, Stavomat, Distr a Sklářské stroje Znojmo – připraveno upomínkové tričko a občerstvení.

Registrace dvojic je možná od středy 9. června do úterý 22. června a to na těchto webových stránkách, na mobilním telefonním čísle 721 506 325 (mezi 8 a 13 hodinou) nebo osobně v přímětické škole.

Srdečně zveme všechny,

protože vy všichni na to máte!!

Registrace dvojic