Foto 2016/2017

Úvod Dokumenty

PostHeaderIcon Projekty školy

PostHeaderIcon Přístup do systému Robotel HOMEWORK

V rámci projektu "Jazykový rozvoj žáků formou blended-learningu" jsou níže uvedeny odkazy pro přístup do jazykové platformy Robotel HOMEWORK, a to jak z prostředí školy, tak z Internetu pro domácí využití systému.

Přístup ze školní sítě (použití ve škole):

Přístup z Internetu (domácí použití):

PostHeaderIcon Projekt školy v rámci výzvy č.57 - rozvoj výuky AJ

Pro 120 našich žáků jsme v rámci projektu zajistili:
- roční on-line přístup do sofistikovaného blended lerningového systému nakladatelství Oxford University Press (OUP) -  Project Online Practise
- žákovský pracovní sešit OUP
- využívání softwarové platformy ROBOTEL Homework pro procvičování přímých komunikačních dovednosti žáků – poslech, mluvení, nahrávání, atd. -
- softwarovou platformu ROBOTEL Homework pro vzdálený přístup žáků a učitelů do systému

PostHeaderIcon Prohlížeč SMART interaktivních cvičeních

V rámci výukového portálu školy www.e-prokop.cz může každý žák či rodič využívat výukový mateiál, který je na něj ukládán ve formě prezentací či SMART interaktivních cvičení. Zde je ke stažení program SMART Notebook -  kompletní DVD včetně licenčního klíče.

PostHeaderIcon Nové prezentační učebny

V rámci projektu z ESF jsme vybavili přes prázdniny devět nových prezentačních učeben.

PostHeaderIcon Školení učitelů a žáků - e-prokop.cz

V červnu 2011 probíhala školení pro učitele i žáky 2. stupně zaměřené na nový evaluační a výukový web školy - www.e-prokop.cz. Žáci i učitelé mohou již nyní využívat cca 1600 výukových prezentací a interaktivních cvičení - jak ve výuce, tak při domácí přípravě. Současně je žákům nabídnuta možnost sebehodnocení ve všech předmětech.

školení www.e-prokop.cz

červenec 2017