Foto 2017/2018

PostHeaderIcon Beachové turnaje

PostHeaderIcon Turnaj žákyň U17

V neděli 11.6.2017 se v areálu ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě- Příměticích konal beachový Turnaj žákyň U17.

V kategorii mladších žákyň zvítězila dvojice Kateřina Kravcová a Natálie Blažková. Druhé místo vybojovaly Tereza Kutláková a Veronika Krejčí a třetí místo obsadily Lucie Svobodová a Ema Rajglová.

Kategorii starších žákyň vyhrála dvojice Lucie Dvořáková a Nikol Szunyogová. Druhou příčku získaly Klára Nováčková a Magdaléna Ludvíková a třetí skončily Veronika Svobodová a Kateřina Hrnčířová.

PostHeaderIcon Beachový Turnaj rodičů a dětí "netradičně"

V neděli 21. května se konal v areálu ZŠ Prokopa Diviše ve Znojmě - Příměticích první beachový turnaj sezóny našeho VK Znojmo - Přímětice. Kvůli nepřízni počasí, zejména mokrému a studenému písku jej bohužel musely organizátorky přesunout do tělocvičen. Radosti z pohybu a společnému sportování rodičů a dětí, či sourozenců to naštěstí nevadilo. Sešlo se celkem jedenáct soutěžících dvojic, které většinou doprovázeli i další členové rodiny, včetně těch nejmenších, z nichž se jistě v pozdějším věku stanou též milovníci volejbalu.
A kdo odcházel domů s medailemi na krku?
Ve žlutém minvolejbalu zvítězil Ríša Pošvanc s tatínkem, ze stříbrné medaile se těšil Jakub Žižka s maminkou a třetí místo vybojovala Natálka Vašatová s tatínkem.
V oranžovém minivolejbalu zvítězily sestry Adélka Volcová a Katka Hrnčířová, druhé místo získali Šimonek a Matyáš Rozsypalovi a třetí místo obsadili sourozenci Hyneček a Nelinka Hruškovi.
Nejdůležitější ale bylo, že si všichni pěkně zahráli a udělali něco prospěšného pro své tělo. Příjemným překvapením byl i nečekaný dar z vinařství od pana Jägera pro všechny hrajicí rodiče, kterému tímto ještě jednou děkujeme.
Miniturnajrodice_4

PostHeaderIcon Znojemské beachové léto 2017

Kalendář beachových turnajů v roce 2017 si můžete stáhnout ZDE!!

PostHeaderIcon Ani vítr ani déšť... aneb 1.beachový turnaj žáků a žákyň

I přes nepřízeň počasí i data se u nás v pátek 13. uskutečnil 1. beachový turnaj žáků a žákyň. Naši žáci bojovali proti soupeřům z Opavy, Ostravy, Brna či Kuřimi. Celkem bylo 16 dívčích a 12 chlapeckých dvojic. Z naší školy se ze skupiny žáků nejlépe umístil Š.Alexa 1.místo a dvojice P. Schneider a D. Krejčí 2. místo. U žákyň dosáhly nejlepšího výsledku M. Radnická a K. Procházková 2. místo a těsně pod stupni vítězů skončila K. Horká a M. Štulová.

Beachový turnaj žákyň

PostHeaderIcon Beach maratón 2016 - průběh a výsledky

Seznam jednotlivých utkání na Beachovém maratónu ve Znojmě 2016. Červení zvítězili celkově o pouhých 16 míčů (1994:1978)

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další > Konec >>