Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Soutěž tříd

PostHeaderIcon Superprim.cz - červnová soutěž

A máme tu poslední soutěžní úkol – tentokrát žádná nápaditost, natož fantazie či snad i pracovitost. Jen štěstí – věc, která je v životě nezbytná stejně, jako v naší červnové soutěži J. Náš bulvární tým monitoroval celý rok dění v naší škole a sestavil jeden naprosto obyčejný „Den v naší škole“. Jenže buď už z celoroční únavy, či snad díky těm malým mrškám – tiskařským šotkům - se stalo, že řada podstatných informací z naší objevné reportáže se ztratilo. Tedy alespoň ve vašich výtiscích květnového čísla školního časopisu. Správná verze totiž existuje – zapečetěna ve žluté obálce v trezoru naší školy. A je jen na vašem odhadu a hlavně štěstí, jak moc správně se vám podaří zacelit všechny chybičky a nejasnosti, které šotci s vaším časopisem provedli. Květnové číslo Dina se k vám tentokrát dostane přesně v pátek 3. června v 8 hodin a vy budete mít pouhé dvě hodiny na to, abyste se na vložené příloze pokusili doplnit náš příběh ze strany jedenáct tak, jak je napsaný doopravdy. Nezapomeňte – šotek čeká na vaše co možná nejsprávnější řešení v pátek 3. června pouze do 10 hodin v kanceláři školy. Přejeme hodně štěstí v poslední soutěži Superprim.cz!!

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz