Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Soutěž tříd

PostHeaderIcon Superprim.cz - květnová soutěž

  Předposlední část naší celoroční soutěže bude jak jinak opět o vaší nápaditosti a fantazii. Tentokrát všem třídám dáme k dispozici maxi velké tričko, ze kterého si mají - pokud chtějí – vytvořit svůj třídní dres. Jakým způsobem tričko přetvoříte k obrazu vaší třídy je čistě na vás. Termín odevzdání vašich soutěžních výtvorů je tentokrát již nejpozději ve čtvrtek 19. května, protože celý týden pak budou vybraní porotci průběžně hodnotit originalitu a povedenost vašich výtvorů, které budou vystaveny v prostorách před ředitelnou školy. Jelikož trička stěží můžete odeslat mailem, je třeba je do 19. května osobně donést do kanceláře zástupce ředitele školy. Pokud netrefíte, zeptejte se na cestu pocestných. Pokud nepotkáte pocestné, kupte si nejnovějšího turistického průvodce po naší škole, který je k dispozici bezplatně v kanceláři zástupce ředitele školy.

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz