Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Soutěž tříd

PostHeaderIcon Superprim.cz - dubnová soutěž

V dubnu na vás čeká opět a zase, vlastně tak jako vždycky, úkol kreativní, nápaditý a fantazijní. Konečně jsme se dočkali jara a tak naši radost projevme kromě hlasitého „huráááá“ alespoň na jedno dopoledne i tím, co budeme mít na sobě. V první části soutěže budeme hodnotit, kolik žáků třídy zakomponovalo do svého oblečení barvy jara – zelenou a žlutou a doplnilo své oblečení či účes květinou – živou, umělou, marcipánovou, namalovanou, vyšitou – záleží na Vás. Hodnocení a fotografování tříd proběhne v úterý 26. dubna druhou vyučovací hodinu. Ve druhé části soutěže bude porota hodnotit nejlepší jarní model – vytvořte z jednoho či z jedné z Vás symbol jara. Přehlídka soutěžních jarních modelů proběhne rovněž v úterý 26. dubna, a to tradičně během dvacetiminutové přestávky od 9:35 v hudebně školy. Jsme moc zvědavi na Vaši fantazii, nápaditost, jarní usměvavou náladu odvahu, vtip a kolektivní přístup.

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz