Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Soutěž tříd

PostHeaderIcon Superprim.cz - březnová soutěž

   V měsíci březnu nás letos čekají jarní i Velikonoční prázdniny, což se moc často nestává. Ovšem pravidelně se v tento měsíc slaví Den učitelů, a to 28. března. Jak překvapíte své třídní či oblíbené učitele je ryze na Vás, jen doufáme, že to bude příjemné překvapení. Ovšem tématem naší březnové soutěže je tentokrát „Nejoriginálnější přáníčko ke Dni učitelů pro pana ředitele“. Svá přáníčka můžete nosit přímo jemu osobně do ředitelny školy, a to nejpozději do úterý 22.března 10 hodin. Vyhodnocení soutěže bude tentokrát velmi subjektivní – o celkovém pořadí vašich nápaditých přáníček totiž logicky rozhodne ten, komu byly určeny, tudíž pan ředitel. Přejeme hodně originality a fantazie.

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz