Poslední fotogalerie
Foto 2019/2020
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Úvod 2019/2020 Akce a výsledky Výsledky akcí a soutěží

PostHeaderIcon LVK pro sedmé ročníky v Čenkovicích

Hned druhý týden v lednu se čtyřicet dva žáků druhého stupně vypravilo na lyžařský výcvikový kurz do Čenkovic v Orlických horách. I přes mlhavé počasí si kurz všichni sluníčkově užili. Ke konci týdne už všichni sjížděli buď na sjezdových lyžích nebo na snowboardu modrou a červenou sjezdovku v Skiresortu Buková hora /Červená Voda a Čenkovice/. Podnikli jsme i vycházku po vrcholcích Bukové hory, ale na Červenovodské sedlo jsme nedorazili. Bránila nám v tom zledovatělá cesta a nedostatek času, protože jsme měli naplánovanou saunu a vířivku, která se náramně hodila. Hory jsme si pěkně užili.

Cenkovice_14

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy
Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz