Poslední fotogalerie
Foto 2018/2019
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
Úvod 2018/2019 Plány, přehledy, informace

PostHeaderIcon Zařazení nově příchozích žáků do tříd

Níže naleznete rozdělení žáků do nově složených 1. a 6. tříd a rovněž i zařazení dalších nových žáků do již stávajících tříd:

 

Třída: 1.A
třídní učitel: Mgr. Smetana Martin
Počet celkem: 28  z toho chlapců: 16  dívek: 12
P.Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO
1 Brouček Ondřej
2 Cirkl Jakub
3 Fukač Sebastian
4 Jelínek Dominik
5 Kotlar Alexandr
6 Koubek Martin
7 Lefler Daniel
8 Novák Matyáš
9 Rylich Adam
10 Slavík Jan
11 Soukal Tadeáš
12 Straka Jáchym
13 Vala Daniel
14 Vala Tobias
15 Zámečník Zdeněk
16 Doležalová Andrea
17 Dufková Kateřina
18 Dvořáková Michaela
19 Genzerová Klára
20 Jonášová Nela
21 Krutá Anna Elena
22 Květová Natálie
23 Lengálová Ema
24 Stehlíková Anna
25 Truhlářová Adéla
26 Vidoňová Veronika
27 Worbisová Klaudie
   
Třída: 1.B
třídní učitel: Mgr. Kocová Iva
Počet celkem: 28  z toho chlapců: 16  dívek: 12
P.Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO
1 Drozd Matěj
2 Hrala Jan
3 Kopeček Antonín
4 Kroupa Jáchym
5 Kutlák Milan
6 Musil Maxmilian
7 Musil Sebastian
8 Navrátil Šimon
9 Nevěčný Milan
10 Písařovic Šimon
11 Pošvanc Patrik
12 Schneider Marcel
13 Švanda Jan
14 Toufar Lukáš
15 Zemčík Patrik
16 Žižka Jan
17 Čechová Šárka
18 Gregorová Eliška
19 Jašová Nikol
20 Klinerová Barbora
21 Krejčí Nelly
22 Kutláková Nela
23 Obůrková Anna
24 Prathová Simona
25 Seifertová Rozálie
26 Tapšíková Natálie
27 Trojanová Eliška
28 Vodičková Eliška
   
Třída: 1.M
třídní učitel: Mgr. Petříková Marta
Počet celkem:  7  z toho chlapců:  3  dívek:  4
P.Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO
1 Křivánek Vojtěch
2 Pzuskyj Radomyr
3 Šimek Jamie Josef
4 Fráňová Amálie
5 Oberreiterová Sára
   
Třída: 6.A - sportovní
třídní učitel: Mgr. Fiala Ladislav
Počet celkem: 23  z toho chlapců: 12  dívek: 11
P.Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO
1 Hlávka Milan
2 Kaláb Jakub
3 Kravec Martin
4 Lintner Tom
5 Nachtnebl Alex
6 Pelech Daniel
7 Plánský Oliver
8 Pořický Jan
9 Prekop Jakub
10 Širůček Vojtěch
11 Štancl Matyáš
12 Trojan Denis
13 Barteysová Hedvika Jana
14 Bedáňová Viola
15 Cejpková Jana
16 Doležalová Nikol
17 Drunecká Lucie
18 Fialová Barbora
19 Juhaňáková Kateřina
20 Olšanská Natálie
21 Trčálková Tereza
22 Vybíralová Marta
23 Zuntová Aneta
   
Třída: 6.B
třídní učitel: Mgr. Vykopalová Soňa
Počet celkem: 22  z toho chlapců: 14  dívek:  8
P.Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO
1 Alexa Tadeáš
2 Binder Jiří
3 Fiala Petr
4 Horák Jiří
5 Jelínek Štěpán
6 Kotlar Denis
7 Kotlar Václav
8 Krejčí Pavel
9 Lamáček Jakub
10 Novák Leoš
11 Susko Tomáš
12 Šalomon Radim
13 Špaček Jan
14 Veselý Martin
15 Flegrová Tereza
16 Grznárová Nicol
17 Holečková Štěpánka
18 Jáchimová Eliška
19 Pelikánová Natálie
20 Valová Natálie
21 Vaňková Nikola
22 Vojtěchová Vendula
   
Třída: 6.C
třídní učitel: Mgr. Toiflová Iva
Počet celkem: 22  z toho chlapců:  9  dívek: 13
P.Č. PŘÍJMENÍ A JMÉNO
1 Baláč Jan
2 Čapka Jakub
3 Hájek Tomáš
4 Molík Antonín
5 Šahini Kristian
6 Škrdla Radoslav
7 Toifl Michael
8 Valenda Kryštof
9 Vocílka Daniel
10 Bauerová Tereza
11 Félisová Vendula
12 Hanzalová Eliška
13 Holzknechtová Viktorie
14 Jahodová Kamila
15 Kazderová Nikol
16 Kolštromová Adéla
17 Kuchaříková Lucie
18 Kulhánková Monika
19 Řičánková Karolína
20 Svobodová Zlata
21 Tisoňová Karolína
22 Vlčková Adriana

Zařazení žáků do dalších tříd:

PŘÍJMENÍ A JMÉNO TŘÍDA
Matějíčková Seline 2.A 
Uhrová Kateřina 3.A
Brinzíková Karolína 4.A 
Valová Vanesa 5.A 
Vaňková Veronika 5.A 
Hellmanová Natálie 5.B
Štanclová Barbora 7.B 
Lysoňová Monika 8.C 
Toman Dominik 8.C 

 

 

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Kalendář událostí
říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Blízké události
Po Říj 22
8.C - exkurze Praha
Út Říj 23 @09:50 - 11:35
4.A - dopravní výchova
St Říj 24 @10:00 - 01:30
6.C - prevence Městaká policie Znojmo
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy