Poslední fotogalerie
Foto 2018/2019
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
Úvod 2018/2019 Akce a výsledky Výsledky akcí a soutěží

PostHeaderIcon Hráčky z VK PFN Znojmo - Přímětice v italském Trentu - Povu předvedly skvělý volejbal

Poslední květnový prodloužený víkend odjely dívky z VK PFN Znojmo s oficiální delegací města Znojma pod vedením zkušené organizátorky celé akce, paní Jitky Schneiderové, do našeho italského družebního města Trenta - Villazzana a Pova. Hráčky reprezentovaly naše město skvěle zvládnutou hrou volejbalu v přátelském utkání, kdy proti domácímu týmu Trento - Povo jednoznačně, za podpory celé delegace, zvítězily 3:0.

Trento_22

Nádherný pohár a 1. místo vybojovaly tyto hráčky: nahravačky - Kateřina Kravcová, Natálie Blažková, smečařky- Kristýna Vágnerová, Andrea Krčová, univerzálky - Magdaléna Ludvíková, Tereza Klajmonová, blokařky - Nela Hrušková, Aneta Nováková, Sofie Menšíková a libero - Lucie Svobodová. Nejlepším zážitkem pro všechny přítomné ale byl přidaný set, kdy se promíchaly volejbalistky z obou zemí a zahrály si vyrovnaný zápas. Italští přátelé připravili pro oficiální i sportovní delegaci pestrý program, z něhož dívky ocenily především exkurzi ve starobylém Trentu a návštěvu ultramoderního Muzea přírodních věd, jehož silueta připomíná linii hor. Dojemné bylo i oficiální setkání s pozdravy ve vile Mersi a jejich krásných zahradách, kde se děvčata dozvěděla podrobnosti o pomoci obyvatel města Znojma a jeho přilehlých vesnic italským lidem za doby první světové války. Jeden z důvodů proč je město Trento našim družebním městem. I přes občasnou nepřízeň počasí budou děvčata na tuto nevšední návštěvu severoitalského města a jeho příměstských částí Villazzano a Povo, obkolopené majestátními Dolomity, rády vzpomínat.
Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Kalendář událostí
červen 2019
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Blízké události
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy