Poslední fotogalerie
Foto 2017/2018
Montessori třídy

od školního roku 2012/2013

Divišovy Noviny

Výuka on-line

Výukový a evaluační

web školy

Školní bazén

Srdečně Vás zveme

Den otevřených dveří

denně po tel. domluvě

515 211 010

515 211 013

Ověřená instituce
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola Znojmo - Přímětice (pobočka Znojmo, Ke Škole 569/15) - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
Úvod 2017/2018 Plány, přehledy, informace

PostHeaderIcon Složení 1. a 6. tříd 2017/2018

Níže najdete složení 1. a 6. tříd ve školním roce 2017/2018.

 
1.A, tř.uč. Mgr. Ilona Nechvátalová

Balada Martin

Fikar Zdeněk

Galko Jan

Konečný Jan

Krejčí Kamil

Kučera Dominik

Neubert Štěpán

Schneider Matyáš

Štola Josef

Švejcar Viktor

Veverka Hynek

Vikturna Robert

Vítek Martin

Vorbis Matyáš

Vorbis Tomáš

Záviška Aleš

Bulínová Julie

Dvořáková Denisa

Hrušková Růžena

Kulhánková Michaela

Ondráčková Michaela

Popelková Klára

Ryšavá Timea

Svobodová Anna

Škvařilová Karolína

Veverková Eva

 
1.B, tř.uč. Mgr. Eva Nachtneblová

Doubek Michael

Haviar Matyáš

Hazucha Zdeněk

Ivánek Michal

Kohut Jonáš

Kozel Jakub

Krym Karel

Lipovský Jan

Lipovský Martin

Molík Martin

Páleník Martin

Pokorný Filip

Pokorný Matěj

Přech Pavel

Reiter Štěpán

Braunerová Ema

Dvořáková Eliška

Graderová Magdalena

Haviar Ellen

Karásková Natálie

Karlingerová Leona

Krátká Kristina

Málková Martina

Marešová Sofie

Marešová Vanda

Tomková Edita


1.C - Montessori, tř.uč. Mgr. Marta Petříková

Slavík Jiří

Šufajzl Ondřej

Nyplová Sofie

Pevná Adéla

Siekelová Ela


6.A, tř.uč. Mgr. Petra Svobodová

Bárta David

Bartoš Tomáš

Bořil Matěj

Březina Marek

Březina Vít

Cejpek Jan

Klíma Jiří

Marušík Vítek

Pikner Vlastimil

Vlaha Bruno

Vyskot Stanislav

Dvořáková Vendula

Fojtíková Alena

Havlíková Žaneta

Hrůzová Adéla

Koníková Lucie

Kusáková Alena

Málková Michaela

Nováková Aneta

Pinkavová Tereza

Poláková Kamila


6.B, tř.uč. PhDr. Milada Burdová

Grader Dominik

Hlávka Matěj

Kolář Matouš

Rösner Martin

Roupec Patrik

Smutný Jan

Šťastný Max

Štork Jan

Švarc Zdeněk

Všianský Vít

Bořilová Zuzana

Davidová Klára

Doubková Karolína

Hrbáčková Eliška

Jančová Veronika

Myšková Soňa

Saláková Nikola

Svobodová Tereza

Treiberová Martina


6.D, tř.uč. Mgr. Milada Marková

Dufek Josef

Komárek Patrik

Kozel Miloslav

Lisý Jakub

Neubert Tomáš

Procházka Marek

Řezanina Vojtěch

Vyklický Jakub

Fričová Miriam

Hadroušková Nela

Horáková Kateřina

Kučerová Klára

Kummerová Natálie

Macková Lucie Liliana

Plavcová Kateřina

Řezaninová Aneta

Veverková Karolína

Vyskotová Sára

Prohlídka školy
Zaměstnanci školy
Přihlášení
Kalendář událostí
září 2017
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Blízké události
Čt Zář 28 @08:00 - 05:00
Státní svátek
Pá Zář 29
Ředitelské volno
Vyhledávání
Projekty školy

Projekty školy

Projekt školy

Robotel Homework

Robotel Homework

Anketa
Co je na naší škole nejvíc super?
 
Zřizovatel školy

Město Znojmo

www.znojmocity.cz

Portál jmskoly.cz

Partneři školy